4. Haladás fc hivatalos honlapján
  5. Balatonendrédi Haladás FC - Balatonendréd Község Önkormányzata
  6. Haladás-Viktória FC - Városi Egyesületek, klubok - Szombathely.hu
haladás fc hivatalos honlapja youtube
A meccset zárt kapuk mögött rendezték. Erős tempóban kezdtek a felek, és később sem lassítottak, sok párharc tarkította a csatát. Bár többet volt a labda a vendégeknél, mégis a szervezett, motivált Haladás szerzett vezetést: Lencse harcol ki 11-est, majd a léc alá vágta a labdát (1-0). Rákapcsolt a vendég, a nyomás góllá érett, a félidő hajrájában egy szöglet után fejjel egyenlített (1-1). Fordulás után rögtön megszerezte a vezetést az arab alakulat, ismét szöglet, ismét egy fejes után került a hazai kapuba a labda (1-2). Rákapcsolt a Haladás, de a vendégcsapat hatékonyabb volt kapu előtt, növelte az előnyét egy szép egyéni alakítás után (1-3). A negyedik Sharjan-gólnál a teljes hazai védelemet kicselezték – ekkor már komoly fölényben játszott a vendéggárda (1-4). A hajrában még egy kontrát is gólra váltott az arab együttes - kialakítva a végeredményt (1-5). A jobb csapat nyert. "Szombathelyi Haladás–FC Sharjah 1-5 (1-1)Gólszerzők: Lencse (26. – 11-esből), ill. Malango (43. ), Pereira (48., 63.

2. Oxelo freestyle roller eladó lakás
  3. Minecraft online játék letöltés nélkül