Andorra Magyarország 0 5

Két perccel később maga Szoboszlai lőhetett volna szabadrúgásgólt, de a Lipcse játékosa centikkel tévesztette csak el a jobb alsó sarkot. Rossi újabb cserét hajtott végre a középpályán, Nagy Ádámot Gazdag Dániel váltotta a 65. percben. A 66. percben egy pillanatra elcsendesedett a Puskás Aréna, ugyanis teljesen váratlanul gólt szerzett az andorrai válogatott. A játékvezető azonban a videobíró segítségével felülvizsgálta az esetet, és les miatt érvénytelenítette a vendégek találatát. Maradt a 2-0 a mieink javára. A különösen az első félidőben aktív Schönt is lekapta a pályáról Rossi, helyére a MOL Fehérvár támadója, Nikolics Nemanja állt be az utolsó negyed órára. A 82. percben újra teljesen váratlanul betalált Andorra, ezúttal Llovera gólja érvényes volt. A hajrában még izgulnia kellet a magyar csapatnak, és ez a második félidőben kihagyott helyzetek miatt különösen bosszantó volt, hiszen 3 vagy 4 góllal is vezethetett volna már a hazai együ andorrai csapat a második félidőben több kellemetlenséget okozott a magyaroknakFotó: Csudai Sándor - OrigoAz utolsó percekben aztán már nem történt érdemi változás, a magyar válogatott, főként az első félidei játékának köszönhetően, 2-1-re legyőzte Andorrát a Puskás Arénában.

2021.IX.8. VB-selejtező, Magyarország – Andorra: 2-1 | Tempó, Fradi!

Három, gyakorlatilag, sima siker (5-0, 2-0, 4-0) után négy éve, 2017. június 9-én jött a hideg zuhany. Vb-selejtezőn 1-0-ra nyert az amatőr csapat a magyarok ellen. Az akkori csapatból Kleinheisler László, Nagy Ádám, Kalmár Zoltán, Lang Ádám ezen a találkozón is pályára léphet. A 2017-es válogatottat Bernd Storck irányította. – Andorra két vereséggel nyitotta a 2022-es világbajnokság selejtezőit, Albániától otthon 1-0-ra, majd Lengyelországban 3-0-ra kapott ki. A magyar csapat 2-0-s előnyről 3-3-ra végzett a lengyelekkel, majd 3-0-ra győzte le idegenben San Marinót. – Az andorrai válogatott immár 13 meccs óta nyeretlen. Legutóbb, 2019. október 11-én Moldovát győzte le 1-0-ra. Azóta Albániával, Lettországgal és Máltával játszott döntetlent, a többi tíz ellenfelétől kikapott. A magyar csapat viszont nyolc meccse nem talált legyőzőre, az oroszok, a szerbek és a lengyelek elleni döntetlent leszámítva mindenkit megvertünk. A kezdőcsapatok:Andorra: Gomes – M. San Nicolás, Llovera, Emili García, Alavedra – Alex Martínez, M. Vietra, Vales, Cervós – Fernandez, AldezMagyarország: Dibusz – Fiola, Lang, Szalai Attila – Lovrencsics, Nagy Ádám, Kleinheisler, Hangya – Kalmár – Nikolics, Szalai Ádám.

andorra magyarország 0 5 minutes

Ahogy a versenytársainknak, számunkra is nagy erőfeszítés három mérkőzést játszani egymás után. Próbálunk minél jobban megfelelni, mind fizikálisa, mind mentálisan, és a szövetségi kapitány rendelkezésére állni – és már a célegyenesben járunk. Andorra ellen eddig öt mérkőzést játszottunk, mind az ötször világbajnoki-selejtezőn mérte össze tudását a két együttes. 2012-ben, Andorra la Vella-ban, 5–0-lal mutatkoztunk be, góljainkat Juhász Roland, Gera Zoltán, Szalai Ádám, Priskin Tamás és Koman Vlagyimir szerezték. A visszavágón, 2013-ban, Budapesten, Nikolics Nemanja és Lima öngóljával alakult ki a 2–0-s végeredmény. A 2016-os és a 2017-es párosítás eredményei: Budapesten 4–0, Gera Zoltán, Lang Ádám, Gyurcsó Ádám és Szalai Ádám góljaival biztosan győztünk, Andorra la Vella-ban viszont Marc Rebés volt eredményes és vereséget szenvedett csapatunk. Idén márciusban, szintén idegenben 4–1-es eredmény született, góljainkat Fiola Attila, Gazdag Dániel, Kleinheisler László és Nego Loic szerezték.

Lengyelország (19-8) 11, 4. MAGYARORSZÁG (12-10) 10, 5. Andorra (4-14) 3, 6. San Marino (1-24) 0 Rossi: "Imádkoznunk kellett, hogy az utolsó tíz percben Andorra ne lőjön gólt" – a kapitány elégedetlen volt a teljesítménnyel

Sőt, a 3. percben Botka egyszerre ugrasztotta fel a magyar drukkereket, ám Schön beadása után az oldalhálót találta el. Öt perccel később megszereztük a vezetést: Szalai Attila kiváló ívelése után Sallai vette mellre a labdát a tizenhatoson belül, García hátulról eltalálta, a megítélt büntetőt a kezdőbe visszatérő Szalai Ádám magabiztosan értékesítette. Lelkesedésünk nem hagyott alább, a 18. percben Botka fejesével már kétgólosra nőtt az előnyünk. Félóra elteltével Szalai Ádám emelése után Botkát rúgták fel a tizenhatoson belül, vizsgálódott a VAR, de végül nem ítélt büntetőt a játékvezető, így 2-0-s vezetéssel vonulhattunk pihenőre. Fordulás után Szalai Attila fejese szállt a bal alsó mellé, majd a csereként beállt Szoboszlai kiugratása után Sallói lövését védte Álvarez, csakhogy a partjelző lest jelzett. Szó se róla, több helyzetet dolgoztunk ki, ám a 65. percben egy védelmi megingás után Dibusz kapujában kötött ki a labda. Némi videóbírózás után les miatt érvénytelenítették a találatot.

A játék képe ettől természetesen nem változott, válogatottunk birtokolta a labdát, irányította a játékot, és a második játékrész első tíz percében főleg Sallói Dániel keresztmozgásai után alakultak ki veszélyes lehetőségek az andorrai kapu előtt. Érezni lehetett, hogy Szoboszlai Dominik rendkívül motivált, ami egy válogatott meccsen azért nem meglepő, de mintha a középpályás is úgy érezte volna, muszáj javítania a rosszul sikerült albániai összecsapás után. Megpróbált azonnal kiharcolni egy szabadrúgást magának, és nem szegte kedvét, hogy nem járt sikerrel, egy szép cselt követően veszélyes beadással hívta fel magára a figyelmet. Ebben az időszakban egyértelműen ő irányította a magyarok játékát, megpróbálta minden társától elkérni a labdát és azzal rögvest az andorrai kapu felé fordult. Ugyanakkor bosszantóan sok hibával játszottak a mieink, több ígéretes lehetőség is odalett az elkapkodott, átgondolatlan megoldások miatt. Jó negyedóra telt el a második félidőből, amikor Szoboszlai Dominik szabadrúgást végezhetett el – ez nála gólhelyzetnek minősül, azonban centikkel eltévesztette a jobb alsó sarkot, nagyszerű lövés volt.
[3] Magyarország Poszt Név Születési idő és életkor Vál. Gól Klub Utolsó válogatottság K Gulácsi Péter 1990. május 6. (27 évesen) 8 0 RB Leipzig 2017. 06. 05-én Oroszország ellen Megyeri Balázs 1990. március 31. (27 évesen) 1 Greuther Fürth 2016. 11. 15-én Svédország ellen Gróf Dávid 1989. április 17. (28 évesen) Budapest Honvéd FC – V Bese Barnabás 1994. (23 évesen) 6 Le Havre AC Kádár Tamás 1990. március 14. (27 évesen) 39 Dinamo Kijev Kleisz Márk 1998. július 2. (18 évesen) Vasas SC Kocsis Gergő 1994. március 7. (23 évesen) FC DAC 1904 (Dunaszerdahely) Lang Ádám 1993. január 17. (24 évesen) 20 Dijon Paulo Vinícius 1990. február 21. (27 évesen) 2 Videoton FC Tóth Bence 1998. május 25. (19 évesen) Puskás Akadémia FC KP Dzsudzsák Balázs 1986. december 23. (30 évesen) 88 al-Vahda FC Elek Ákos 1988. július 21. (28 évesen) 42 Kajrat Almati FK Gyurcsó Ádám 1991. március 6. (26 évesen) 17 3 MKS Pogoń Szczecin Kalmár Zsolt 1995. június 9. (22 évesen) 9 Bröndby Kleinheisler László 1994. április 8.

Andorra magyarország 0.5

andorra magyarország 0 5 sdk andorra magyarország 0 5 3

Én nem hősiesnek, hanem méltónak neveztem az Eb-szereplésünket, a mai játékért azonban szégyellem magam a szurkolók előtt, hogy izgulniuk kellett. Holnap lesz a születésnapom, elég sz. r születésnapom lesz. Nem tudok mit tenni, öngyilkos nem lehetek, mert családos ember vagyok. Angliával szemben előfordulhat, hogy ha távolságokat veszítünk, akkor nagy gólkülönbséggel is kikaphatunk, ha van egy olyan labdarúgójuk, aki többet ér, mint a teljes keretünk. Anglia ellen nem lehetséges támadófocit játszani, ne is kérjék ezt. Ma azonban Andorra volt az ellenfelünk, egy jóval szerényebb képességű gárda. Hetven százalék körüli volt a labdabirtoklásunk, de ha nem tudjuk kihasználni a lehetőségeket, akkor ez van. Ma több hibát láttam, mint az Eb-n összesen. Ezt okozhatja az alázat hiánya vagy a fáradtság. Például Szalai Attila elfáradt, a válogatottban és a klubjában is sokat szerepel, és a fáradtság hibákhoz vezet. Ha pedig hibázunk, akkor ezt megszenvedjük, akár elöl, akár hátul. " "A magyar válogatott azt a játékot nyújtotta, amire számítottunk.

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. szeptember 8-án is volt Magyarország - Andorra mérkőzés! VB selejtező mérkőzés, Európa, D csoport - 2012. szeptember 7. 20:30Góllövők:Mérkőzés összefoglaló:CsapatfelállításÉrdekességekA mérkőzés mind az öt gólját másik játékos szerezte. TippekAndorra győzelem:16 tipp (8%)Döntetlen:1 tipp (0%)Magyarország győzelem:168 tipp (90%) Fórum 3 hszKvándo2021. jún. 16. 13:18 16 hszDavici2017. máj. 6. 11:25 Andorra utolsó 10 meccseForma: VereségVereségDöntetlenVereségVereségVereségVereségVereségVereségVereségMagyarország utolsó 10 meccseForma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemAjánlott videós összefoglalókVB selejtező: Európa, D csoport további mérkőzései:Mérkőzés előtti esélylatolgatásInkább Andorra győzelemInkább Magyarország győzelemA két csapat az elmúlt 3 évben nem játszott egymással mérkőzé elmúlt egy évben Andorra olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Írország.

Gulácsi Péter, a magyar labdarúgó-válogatott és az RB Leipzig kapusa arról írt, hogy vasárnap sikeres műtéten esett át Innsbruckban. Csupa kelet-európai ellenfelet kapott a magyar labdarúgó-válogatott a 2024-es Európa-bajnokság selejtezőcsoportjainak vasárnapi sorsolásán. Habár még nem tudatosult benne a visszavonulás terhe, a jövőre nézve kristálytiszta tervei vannak. - TOP5: Ezt is sokan olvasták a Sport365-ön. Még utolsó meccsei egyikén is maradandót alkotott. Habár még nem tudatosult benne a visszavonulás terhe, a jövőre nézve kristálytiszta tervei vannak.